Skip to content
Ana Sayfa Haşere İlaçlama
Haşere Kontrolünde Kullanılan Ekipmanlar PDF Yazdır e-Posta
Haşere ve Kemirgen Kontrolü - Haşere Kontrolü
Haşere kontrol endüstrisinde, teknik uzmamlarımız, eğitimli ve deneyimli servis teknisyenlerimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ve her türlü işletmeler için oluşturmuş olduğumuz entegre haşere kontrol programları ile etkin, ekonomik, çevreye daha az zararlı ve uzun vadeli sonuçlar elde edilecek bir haşere kontrolü sağlamaktayız.
 
Uygulamalarımızda T.C. Sağlık Bakanlığı ile Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından kentsel haşere kontrolünde kullanımına izin verilen, kesin etkili, normal kullanımda akut tehlike oluşturmayan inkesit ve rodensitisitler kullanılır.
 
Gelişim Haşere Kontrol Hizmetleri gerek uygulayıcı gerekse uygulama yapılan yerde bulunanların güvenliğini göz önünde bulundurarak, incektisit ve rodentisit kullanım kılavuzlarındaki yazılı şartlara, yasa ve yönetmeliklere kesinlikle bağlı kalır.
 
Haşerenin biyolojisi, yaşayışı ve alışkanlıkları gibi bilimsel temellere dayalı haşere kontrol yöntemlerimizde kullandığımız tüm pestisit ve ekipmanlar ABD Çevre Koruma Dairesi (EPA) tarafından da onaylanmıştır.
 

                                                                          

 

Hizmetlerimiz hamam böceği, karınca, tahta kurusu, kumaş haşereleri ve ara sıra istila edenler (akrep, örümcek, kırkayak, çıyan, kulağakaçan, yer kınkanatlıları, tespih, top böceği, vs...) gibi yürüyen haşerelerin kontrolünü kapsar. Haşere kontrol uzmanımız olarak GELİŞİM hizmet kapsamı dışında kalan herhangi bir böcek sorununda, öneri ve tavsilerde bulunur.